معرفی برند شکلات گودیوا(GODIVA)

معرفی برند شکلات گودیوا(GODIVA)

در سال 1926، پیر دراپس پدر، کارگاه شیرینی سازی خود را در بروکسل افتتاح و ساخت پرالین را آغاز کرد. پسران جوان او، جوزف ، فرانسوا و پیر جونیور، همه از کودکی برای تجارت خانوادگی کار می کردند که پس از مرگ پدرشان، کار را به دست گرفتند.

بیش از 600 شعبه متعلق به شرکت و حضور در بیش از 100 کشور در سراسر جهان ، شکلات گودیوا Godiva  را در طی 90 سال گذشته به یک برند برتر جهانی تبدیل کرده است. اما قبل از تبدیل شدن به برند جهانی، گودیوا داستان یک خانواده استثنایی بلژیکی بود و هنوز هم هست که علاقه به شکلات آنها را زبان زده دنیا کرده بود.
 

برند های شیرینی و شکلات

این خانواده عمیقاً از افسانه لیدی گودیوا الهام گرفته اند و این شرکت را به احترام وی نامگذاری کردند. ارزشهای مرتبط با لیدی گودیوا از قبیل جسارت ، سخاوت و روحیه پیشگامانه هنوز در سرلوحه شرکت گودیوا قرار دارد.
در سال 1946 ، پیر دراپ جونیور قطعه اصلی Truffe Originale خود را، با یک موس شکلات تلخ، که در پودر خالص کاکائو غلتیده بود، کامل کرد. این قطعه نه تنها برای Godiva بلکه برای کل صنعت شکلات نمادین و بسیار مهم بود.

شکلات گودیوا

برند های شیرینی و شکلات

در سال 1968، گودیوا به عنوان شکلات ساز رسمی دربار سلطنتی بلژیک منصوب شد. به دلیل افتخار آفرینی زیاد، Godiva توانست حکم سلطنتی Royal warrent را دریافت کند. ( حکم سلطنتی Royal warrent نشانه تقدیر از کسانی است که برای شاهزاده ولز کالا و خدمات تهیه میکنند). گودیوا خود را به عنوان سفیر در کشور خود و تأمین کننده شکلات های با کیفیت بلژیک تثبیت کرد.
تا سال 1972، گودیوا شعبه های بین المللی را در پاریس ، خیابان پنجم شهر نیویورک و داخل فروشگاه معتبر Nihonbashi Mitsukoshi در توکیو افتتاح کرد.
امروزه، Godiva بیش از 600 شعبه متعلق به خود دارد. این شرکت همچنین در بیش از 100 کشور جهان حضور دارد که با استقبال از فروشگاه های خرده فروشی مسافرتی جهانی، این موفقیت افزایش می یابد.

شکلات گلد گودیوا

با توجه به اینکه طلا نمادی جهانی از تجملات است و گودیوا به داشتن یک مارک شکلاتی لوکس افتخار می کند، طلا یک انتخاب واضح بود. از زمان شروع گودیوا بسته بندی شکلات انتخابی بوده است. معاون بازاریابی میشل چین به Adweek گفت: "ما همیشه می شنویم که مصرف کنندگان با دیدن آن جعبه طلا می گویند" واو " .   

جعبه فویل طلا نیز در طول سالها کمی تغییر کرده است. آنها در ابتدا با رشته طلا پیچیده می شدند، اما این شرکت اکنون استفاده از روبان ساتن طلا را انتخاب کرده است. طبق گفته Clay Gordon ، متخصص شکلات، جعبه طلا نقش بسزایی در قالب سازی تصویر این شرکت داشته است. وی گفت: "این همان چیزی است که ارتباط بین گودیوا و شکلات های لوکس را در ذهن تقویت میکرد.
 

لطفا به این مقاله امتیاز دهید:
(12) 3.8

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

نظرات

  • خیلی با کلاس و لاکچریه. برای کادو دادن هم گزینه خوبیه

    بله دقیقا همینطوره. ممنون از اینکه نظر خودتون رو با ما به اشتراک گذاشتید.

نظر خود را بنویسید

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ثبت کنید