معرفی نوشیدنی انرژی‌زا مانستر(Monster)

معرفی نوشیدنی انرژی‌زا مانستر(Monster)

نوشیدنی انرژی‌ زا Monster - آشنایی با این محصول مانستر

خوردن نوشیدنی های انرژی زا به بخشی از فرهنگ نوشیدنی این روزهای همه ما تبدیل شده و تقریبا در هر مغازه به رنگ ها و اسامی مختلف دیده می شود. نوشیدنی انرژی زا مانستر Monster  یکی از بازیگران اصلی در صنعت نوشیدنی های انرژی زا جهان است و طرفداران پروپاقرص این نوشیدنی، اعلام کردند که هیچ محصول دیگری خوشمزه تر از مانستر نیست.

نوشیدنی انرژی‌ زا

برند ردبول و مانستر دو نام بزرگ در صنعت نوشیدنی های انرژی زا هستند، اما برندهای کوچکتری هم در دنیا وجود دارند که در تلاش هستند تا بخش کوچکی از موفقیت و بازار این دو برند را برای خود تصاحب کنند. سهم بازار انرژی زا مانستر نزدیک به 40% بازار جهانی است. این برند همیشه در تلاش است تا با تبلیغات خلاقانه، محصولاتش در لیست انتخاب اول مشتریانش باشد. با ما در شیرینی‌تا همراه باشید تا بیشتر با این برند مطرح و محصولاتش آشنا شوید.

تاریخچه انرژی‌زا هیولا (مانستر )

شرکت Hansen’s تازه تاسیس نیست و هوبرت هانسون و سه پسرش شرکت Hansen Juices را در دهه 1930 افتتاح کردند. شرکت هانسانس تولید کننده آبمیوه بود و در سال 1946 این شرکت اعلام ورشکستگی کرد. بعد از این اتفاق شرکت California CoPackers این شرکت را خرید و با تغییر نام به Hansen Natural Company ، وارد بازار نوشیدنی های انرژی زا شد.
بسیاری از افراد که مصرف کننده این نوشیدنی انرژی زا بودند، نمی دانستند که نوشیدنی‌های انرژی مانستر اولین بار توسط شرکت Hansen Natural Beverage Company تولید شده بود. در دهه گذشته، این شرکت نام خود را به Monster Beverage Corporation تغییر داد، اما در تمام سال‌های ابتدایی تولید مانستر، نام هانسن بر روی بسته بندی محصول قرار داشت. اکثر مردم به دلیلی لوگو بزرگ مانستر و شلوغی طرح متوجه نام دیگری بر روی این بسته بندی ها نمی شدند.
34 نوشیدنی مختلف در مجموعه سبد محصولات Monster وجود دارد که برخی از آنها داراری عملکرد ورزشی و همچنین انرژی زا هستند. برند مانستر به دلیل عقد قرارداد های تبلیغاتی مختلف و حمایت از ورزش های پرهیجان در جهان شناخته شده است. این دلیل این است که محصولات مانستر توانسته‌اند با عملکرد مبتنی بر سلامت با مخاطبان ارتباط برقرار کنند و این در حالی است که شرکت‌های دیگر تولید کننده‌ی نوشیدنی‌های انرژی زا نتوانسته‌اند این انتقال ارزش را به مخاطبین تکمیل کنند.

انرژی زا مانستر طبیعی است؟

ایده اصلی این بود که تمام محصولات مانستر از آبمیوه‌های طبیعی تهیه شوند. شاید برایتان عجیب باشد، اما در واقع بسیاری از شرکت‌های تولید نوشابه‌های انرژی در ابتدا می‌خواستند از مواد ترکیبی طبیعی در تهیه نوشیدنی‌هایشان استفاده کنند. دلیل دیگری که هانسن می‌خواست از آبمیوه طبیعی برای خلق نوشیدنی ها استفاده کند این بود که او در حوزه تولید محصولات مبتنی بر آبمیوه فعالیت داشت و به دلیل خطوط تولیدی و منابع کافی را برای انجام این کار در دسترس داشت.

اگرچه مانستر در نهایت از آبمیوه طبیعی تهیه نشد، اما این موضوع بر روی محبوبیت آن تاثیری نگذاشت.. ترکیب تبلیغات قابل ارتباط و شوخ طبعانه با محصولی که به افراد مختلف در سنین مختلف برای تامین انرژی و انگیزه ربط داشت، به شدت موثر واقع شد. 

تاریخچه نوشیدنی انرژی زای مانستر

انرژی زا مانستر ( monster ) و تبلیغات

نوشیدنی های مانستر اسپانسر مسابقات Bellator MMA ، دوچرخه سواری BMX، موتور سواری MotoGP، Motocross ، مسابقات اسکیت برد، اسکی اسنوبرد و مسابقات NASCAR است.  اینها تنها همکاری های این برند نیستند و مانستر با خوانندگان مطرح جهانی پاپ و رپ هم برای اجرای کنسرت ها همکاری های خوبی را در راستای معرفی محصول و برند خود انجام داده است. صحنه موسیقی جایی است که این برند در سال‌های اخیر تلاش زیادی را متمرکز کرده است و نتایج خوبی را برای آگاهی از برند و فروش محصول کسب کرده است.
به طور کل در بازار نوشیدنی های انرژی زا همیشه نگرانی هایی در رابطه با مصرف انرژی زا و سلامت مصرف کننده مطرح می شود. البته این نگرانی فقط در رابطه با این برند نیست و نام‌های مهم دیگر مانند ردبول نیز توسط کسانی که نگران مواد تشکیل‌دهنده این محصولات و اثرات آنها بر سلامتی در طول زمان هستند، مورد انتقاد و انتقاد قرار گرفته‌اند.

تحقیقات راجب نوشابه انرژی زا مانستر

مطالعاتی نشان می دهد که نوشیدنی های انرژی زا زمانی که به همراه دارو و یا نوشیدنی های الکلی مصرف شوند، می تواند برای سلامتی افراد خطر ساز باشد و همچنین این احتمال وجود دارد که افراد مبتلا به بیماری های قلبی نیز با نوشیدن این محصولات تحت تاثیر منفی قرار گیرند. البته از زمان معرفی و عرضه نوشیدنی های انرژی زا تا به امروز این نگرانی ها کاهش یافته، اما هنوز این برند ها در حال نوآوری برای آسیب کمتر هستند.

نوشیدنی انرژی زا مانستر در طول سال های فعالیت خود، حاشیه های مختلفی داشته که یکی از بزرگترین آن ها، تبلیغ شیطان پرستی به دلیل شعار و لوگو این محصولات بود. این شرکت در بیانیه ای اعلام کرد که شعار آن ها "هیولا را رها کن" "Unleash the beast" و لوگوی آن ها هیچ ارتباطی به شیطان پرستی ندارد و از حرف M استفاده شده است.

طعم‌های انرژی هیولا ( مانستر)

مانستر کلاسیک - قوطی سیاه با لوگو سبز

مانستر کلاسیک - قوطی سیاه با لوگو سبز

مانستر بدون قند - قوطی مشکی با لوگو آبی

بدون قند - قوطی مشکی با لوگو آبی

مانستر اولترا - قوطی سفید با لوگو نقره ای و بدون قند

مانستر اولترا - قوطی سفید با لوگو نقره ای و بدون قند است

مانستر Ultra Fiesta -  با طعم انبه و شکر صفر در قوطی آبی با لوگوی نقره ای 

مانستر Ultra Fiesta

مانستر دکتر - قوطی زرد رنگ

دکتر - قوطی زرد رنگ

محصولات دیگر انرژی زا مانستر ( انرژی زا monster )

مانستر هیدرو Hydro

مانستر هیدرو

مانستر Extra Strength 

Extra Strength Monster

مانستر Dragon Tea

Dragon Tea

 مانستر Muscle

Muscle

 مانستر Import

Import

 مانستر Rehab

Rehab

میزان کافئین در نوشیدنی های انرژی زا مانستر

بیشتر نوشیدنی‌های این مجموعه با 10 میلی‌گرم کافئین در هر اونس تهیه می‌شوند. این بدان معناست که شما از یک قوطی 16 اونسی (500 میلی لیتر) 160 میلی‌گرم کافئین دریافت می‌کنید. روی هر بسته بندی هر قوطی نیز یک برچسب هشدار وجود دارد که اعلام می‌کند مصرف بیش از 48 اونس (1 لیتر) از این محصولات در یک روز توصیه نمی‌شود. همچنین این برند، مصرف نوشیدنی های خود را برای افرادی که به کافئین حساسیت دارند و یا زنان باردار توصیه نمی کند.

ترکیبات نوشیدنی انرژی زا هیولا

 • گلوکز Glucose

 • تائورین Taurine

 • عصاره جینسینگ پاناکس Panax ginseng extract

 • ال کارنیتین l-Carnitine

 • کافئین Caffeine

 • گلوکورونولاکتون Glucuronolactone

 • اینوزیتول Inositol

 • عصاره جنسینگ گوارانا Guarana extract

 • مالتودکسترین Maltodextrin

 • کافئین 160 میلی گرم در هر قوطی

لوگوی نوشیدنی مانستر

لوگوی این نوشیدنی، یکی از شناخته شده ترین لوگو ها در جهان است و نمی توانید آن را به دلیل طراحی خلاق و جسورانه نادیده بگیرید. این لوگو توسط شرکت طراحی McLean Design در کالیفرنیا انجام شد. دلیل طراحی این لوگو، نمایش حرف M بود که انگاری یک هیولا با پنجه هایش آن را ایجاد کرده و از داخل قوطی به بیرون می آید، که این طراحی با شعار این برند "هیولا را آزاد کن" در یک راستا بود. تمام طعم های مختلف این نوشیدنی با یک لوگو ساخته شده اند. تنها تفاوت رنگ پس زمینه قوطی ها است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید:
(8) 4.6

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

نظرات

 • مانستر سیاه سبز اصل هستش

 • مانستر بهترین انرژی زاعه واقعا

 • مانستر خدایی از ردبولم بهتره

 • monster خیلی خاصه

 • انرژی زا مانستر واقعا عالیه

 • ممنون از توضیحات کامل شما.امثال بنده که تو فروش این محصولات دخالت دارند بسیار آموزنده بود

 • مانستر خیلی عالیه

 • مانستر عالی

نظر خود را بنویسید

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ثبت کنید