خبر فوری :


آشنایی با برند بیسکوئیت بیکرز (BAKERS)

با گشت و گذار در سراسر جهان، بیسکویت های بسیاری را با دستور پخت مختلف مشاهده میکنیم و درباره برندهای برتر تولید کننده آنها چیزهای زیادی می آموزیم. در این مقاله، ما نگاه دقیق تری به محصولات مختلف از برند Bakers می اندازیم.
Bakers یا به طور رسمی با نام Bakers Limited شناخته می شود. آنها بیسکویت ساده، پر از شکلات و طعم دار تولید می کنند.

تاریخچه کوتاه برند بیکرز

آنها از همان سال 1851 به عنوان یک شرکت تولید کننده مواد غذایی معروف شدند، اما چند دهه بعد بنیانگذار آن جان مایکل لئونارد باومن بود، نانوائی را از عموی خود خریداری کرد. باومن یکی از اولین تولیدکنندگان بیسکویت در آفریقای جنوبی شناخته می شود. در سال 1895 باومن ابتدا دستگاه پیشرفته تری تولید بیسکوئیت را خریداری کرد و "بیسکویت های فانتزی" بیشتری مانند Ginger Nuts و Marie را تولید کرد.


انواع بیسکویت های بیکرز

دفتر مرکزی شرکت در ژوهانسبورگ واقع شده و شرکت کارخانه های زیادی در دوربان و پرتوریا ساخته است. آنها بخشی از گروه AVI هستند که از برندهای برجسته آفریقای جنوبی محسوب میشوند. بیسکویت های بیکرز به عنوان بخشی از هویت خود، با بهترین مواد و "کمی از جادوی Bakers" پخته می شوند. به نظر عالی میاد!
لوگو محبوب بیکرز اولین بار در سال 1923 روی بسته بندی ظاهر شد. مغازه ای که در آن فردی بیسکویتی در دست خود داشت، به یک نماد بسیار دوست داشتنی از کیفیت و خدمات تبدیل شد. در دهه 1950 تولید بیکرز با مسئولیت محدود 77٪ افزایش یافت و پس از آن پیشرفت بسیار زیادی داشت. در سال 2014 ، بیکر لیمیتد با بیسکویت صبح بخیر صبحانه جای خود را در بازار صبحانه گشود و طعم های مختلفی مانند توت های مخلوط ، شکلات یا شیر و غلات را ارائه داد.

مطالب مرتبط: سرگذشت حیرت آور پای سیب

محصولات بیسکویت بیکرز

لیست شیرین خط تولید بیکرز بسیار زیاد است و شامل بیسکویت هایی مانند تنیس است که در سال 1911 معرفی شد، Eet-Sum-Mor (بیسکویت کوتاه با کره واقعی) ، Boudoir (یک بیسکویت انگشتی سبک و ترد که با  شکر پوشانده شده است) ، بلو لیبل ماری (برای اولین بار در سال 1898 تولید شده، و در حال حاظر با برچسب توت فرنگی گردبادی و بیسکوئیت تشکیل شده از حیوانات باغ وحش تشکیل شده است.
وقتی صحبت از خط تولید شور می شود، این لیست هم چشمگیر است: Provita ، Cream Crackers ، Mini Cheddars ، Salticrax ، Crackerbread ، Kips ، Wheatsworth ، Vitasnacks و Snacktime. بیکرز که در سال 2014 گزارش شده همچنان با داشتن سهم ارزشی 18٪ همچنان برند پیشرو در تولید بیسکوئیت است و باعث می شود حدود دو سوم بازار در دستان آن باشد.
شما می توانید این بیسکویت های خوشمزه را به بیش از یک روش مصرف کنید و به همین دلیل بیکر وب سایت خود را به روز کرده و دستورالعمل های مربوط به محصولات آن ها را در آن گنجانده است. از این ترکیبات ستاره ای می توان به هزار روش مختلف برای هزار مورد مختلف، از پایه های ساده بیسکویت گرفته تا پیچیده ترین دسرهای لذیذ، استفاده کرد.
 

لطفا به این مقاله امتیاز دهید:
(1) 5/5
مطلب قبلی

سرگذشت عجیب شکلات نوتلا (nutella)

مطلب بعدی

داستان تولد برند شکلات پاچی (patchi)

نظر کاربران

نظر خود را بنویسید

برای خبرنامه ثبت نام کنید

به خبرنامه ما بپیوندید و اخبار جدید ما را دنبال کنید.