طرز تهیه میلک شیک قهوه خوشمزه

  • کالری 257 کیلو کالری
  • زمان آماده سازی 5 دقیقه
  • زمان پخت 0 دقیقه

آیا به دنبال یک نوشیدنی خوشمزه هستید که به شما انرژی لازم را بدهد؟ با ترکیب محبوب شما از قهوه و بستنی، می‌توانید یک میلک شیک قهوه‌ای تهیه کنید که حتماً خلق خوبی به شما خواهد داد.
در این مقاله از شیرینی تا، به شما دستورالعمل برای تهیه میلک شیک قهوه آموزش داده می‌شود. این دستور خیلی ساده است، در کمتر از 5 دقیقه آماده می‌شود و بسیار کرمی و خامه ای است. برای تهیه نسخه گیاهی میلک شیک قهوه‌، میتوانید به جای بستنی شیری، از بستنی گیاهی استفاده کنید!


 

مواد اولیه میلک شیک قهوه

ردیف نام مواد مقدار
1 قهوه دم کرده سرد 1/4 فنجان
2 شیر سرد 1/2 فنجان
3 بستنی وانیلی 3 اسکوپ
4 سیروپ شکلات 1/2 قاشق غذاخوری
5 شکر 2 قاشق چایخوری

دستور تهیه میلک شیک قهوه

1- شما به یک مخلوط کن یا غذاساز نیاز دارید . بعد از اینکه مواد مورد نیاز آماده کردید، اکنون زمان آن است که یاد بگیرید چگونه یک میلک شیک خانگی خوشمزه درست کنید!
2-اگر قهوه دم کرده در دسترس نیست، با استفاده از پودر قهوه فوری، قهوه دم کرده درست کنید. 1/2 قاشق چایخوری پودر قهوه فوری را با 1/4 فنجان آب داغ مخلوط کرده و هم بزنید تا پودر حل شود. مطمئن شوید که قهوه شما خنک است . برای به دست آوردن بافتی عالی برای میلک شیک قهوه با بستنی، مطمئن شوید که قهوه و بستنی شما سرد هستند. اجازه دهید قهوه تازه دم شده شما به دمای اتاق برسد . این مرحله در این دستور تهیه مهم است زیرا از قهوه بر خلاف شیر یا خامه استفاده می‌کند و غلیظ‌ کننده اضافی مانند خامه در دستور تهیه میلک ‌شیک خامه ای ندارد.
3- قهوه دم کرده سرد شده را در ظرف مخلوط کن بریزید.
4- روی آن شیر بریزید.

میلک-شیک-قهوه
5-    بستنی وانیلی را اضافه کنید. (این میلک شیک را می توان با بستنی وگان درست کرد و به همان اندازه خوشمزه خواهد شد!)
6-    سیروپ شکلات (یا پودر کاکائو) را اضافه کنید.
7-    سپس آنقدر هم بزنید تا بافت کف کند و صاف شود. میلک شیک قهوه شما آماده است. آن را در لیوان سرو بریزید و با بستنی و شربت شکلات تزیین کنید. 

طرز-تهیه-میلک-شیک-قهوه
 

لطفا به این مقاله امتیاز دهید:
(0) 0

خوشحال میشویم نظرتان را با ما به اشتراک بزارید

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ثبت کنید