خبر فوری :


تاریخچه آبنبات Adams & Brooks

شاید همه شما با برند آبنبات آدامز و بروکس آشنایی نداشته باشید، اما میخواهیم در این مطلب در مجله شیرینی تا به معرفی این محصول خوشمزه بپردازیم پس با ما همراه باشید.

در سال 1927، امرت بروکس با اتومبیل پر از اره های هرس درخت که قصد داشت در راه به کشاورزان بفروشد، تا برای دیدار با عزیز خود در کالیفرنیا در حال حرکت بود. در راه با پل آدامز هفده ساله که یک کوهنورد بود همراه شد تا با امرت همسفر شود. در حالی که امرت به دیدار دوستان خود در دنور می رفت ، پل با فروش موفقیت آمیز اره های باقی مانده، امرت را غافلگیر کرد. بنابراین دوستی آنها شکل گرفت ، اما روابط تجاری آنها تا چندین سال دیگر کاملاً تحقق نمی یافت. امرت پس از ازدواج با کورین در سال 1928 ، درس پرواز را برای هواپیماهای باخ فروخت تا اینکه در اوایل دهه 1930 دچار آتش سوزی شد.

پل ادامز سازنده آبنبات بروکز و آدامز

محصولات آبنبات و پاستیل

اولین دستور آبنبات پل آدامز و امرت بروکس

امرت نیز مانند بسیاری دیگر از آمریکایی هایی که در دوران رکود شغلی نداشتند، کاری پیدا نکرد. پل دستور تهیه یکی از بهترین های ذرت کارملی را که دوستش در سین سیناتی به ان داده بود را داشت. این دو با رکود اقتصادی، به همکاری پرداختند و در سال 1932 آدامز و بروکس را تاسیس کردند. فروش ذرت کاراملی بسیار سریع رشد کرد، به طوری که مدتی در اواخر دهه 1930، وزارت خزانه داری ساختمانی را در خیابان هیل که در آن فروشگاه های مختلفی قرار داشت محاصره کرد تا الکلی را که هنوز فکر نمی کرد حتماً در آنجا باشد، پیدا کند. ولی فکر نمیکرد ذرت کاراملی تا این اندازه خوشمزه باشد.
امرت و پل برای تجارت خود زحمت زیادی تحمل کردند.آن ها به این ایده رسیدند که می توانند ذرت کاراملی را به افرادی که در صف انتظار خرید بلیط در کیوسک های سینما هستند، که در آن زمان در پیاده روهای خارج از سالن نمایش بود، بفروشند. این موفقیت بزرگی بود، اما این موفقیت فقط تا زمانی ادامه داشت که سالن های تئاتر تابلو ممنوعیت ذرت بو داده و آب نبات را داخل لابی های خود نصب کردند. در این زمان پل و امرت گیاه بلوطی را در بلوار ونیز ایجاد کرده بودند. آن ها همچنین کارخانه تولید ذرت خام خود را در لارنس کانزاس تاسیس کردند. آنها از فروش مستقیم به تماشاگران تئاتر منصرف شدند، اما می توانستند به جای آن ذرت خام و از قبل تهیه شده به سالن های تئاتر ارائه دهند و تا آنجا که تئاتر ادامه دارد، تجارت خود را ادامه دهند.

مطالب مرتبط : جولی رنچر آبنبات محبوب پیر و جوان

محصولات آبنبات و پاستیل

پس از جنگ جهانی دوم، انجمن نمایشگاه های لس آنجلس ساختمان های بسیار بزرگ خود را از وزارت دفاع که در طول جنگ آنها را فرماندهی کرده بود را خریداری کرد و این نمایشگاه را در سال 1948 بازگشایی کرد و این رویداد به بزرگترین نمایشگاه کشور تبدیل شد. آدامز و بروکس در نمایشگاه آن سال در مکانی عالی در تقاطع دو معبر اصلی واقع در زمین بزرگی، صاحب امتیاز شدند. آنها ذرت کاراملی را نفروختند. آنها کالای جدیدی را که تولید کرده بودند و "آجیل قهوه کره ای" نامیدند فروختند. در اواخر دهه 50 آنها علامت تجاری "P-Nuttles" را برای آن محصول ثبت کردند. در آن سال ها آنها همچنین در سایر مکان ها مانند سالن نمایش Pan Pacific برای نمایش های ورزشی و نمایش های یخی و نمایشگاه های خودکار در Exhibition Park مشاغل امتیازاتی ایجاد کردند.

آبنبات کندی ادامز

داستان زندگی بروکس سازنده آبنبات

مطالب مرتبط: معرفی برند شکلات لینت

رشد و توسعه آبنبات های آدامز و بروکس

هنگامی که در سال 1955 اولین پارک تفریحی مهم در جنوب کالیفرنیا افتتاح شد، پل و امرت، با تجربه و شهرت خود برای موفقیت در فعالیت در مکان های پر جمعیت، آماده بودند در آن شرکت کنند. آنها توانستند اجاره انحصاری فعالیت فروشگاه های آب نبات در پارک را به دست آورند. آنها از تخیلاتی که در پیدایش پارک وجد داشته است، قدردانی کردند و از حضور در آن هیجان زده شدند. همکاران آدامز و بروکس در اوج دوره تصدی خود در آنجا، چهار مکان را مدیریت کردند و بیش از 50 نفر را استخدام کردند. آنها جزو طولانی ترین دوره تصدی اجاره کنندگان اصلی پارک بودند. از بین تمام کلاس های عمده فروشی تجارت، شهربازی ها، یکی از مهمترین موارد برای این شرکت بود.

جان بروکس پسر بنیانگذار، امرت، کار خود را به طور تمام وقت برای آدامز و بروکس در سال 1964 آغاز کرد. از همان اوایل، جان در چندین سازمان در صنعت شیرینی سازی شرکت داشت. وی برای اولین بار در سال 1976 به کنفرانس آب نبات غربی پیوست و در سال 1978 به عنوان رئیس هیئت مدیره فعالیت کرد.  
او تصدیق می کند که از پدر و پاول بیشترین تأثیر را در زندگی حرفه ای خود گرفته و به ادامه سنت آدامز و بروکس در تولید شیرینی های متمایز ، بی نظیر و با کیفیت ادامه خواهد داد.
آدامز و بروکس در نسل سوم مالکیت خانوادگی خود است. این کارخانه در کالیفرنیا و مکزیک با تولید پنج خط تولید اصلی ، عمدتاً با نام تجاری خاص خود فعالیت می کند: آجیل سوخاری شکر ، شیرینی های جویدنی ، کارامل های خاص ، میله های شکلات و آبنبات چوبی. این شرکت در کلاس های تجاری اصلی مشتری دارد ، در همه ایالت ها نمایندگی دارد و در سطح بین المللی فروش دارد.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید:
(1) 5/5
مطلب قبلی

سرگذشت عجیب شکلات نوتلا (nutella)

مطلب بعدی

تاریخچه کیک براونی

نظر کاربران

نظر خود را بنویسید

برای خبرنامه ثبت نام کنید

به خبرنامه ما بپیوندید و اخبار جدید ما را دنبال کنید.