طرز تهیه بستنی براونی

 بستنی براونی

سلام دوستان، فصل، فصلِ بستنی هستش و این هفته رو با همه جور خوراکیای خوشمزه‌ و سرد جشن می‌گیریم. امروز قراره با پنج تا بستنی شکلاتی خیلی معرکه کنار هم باشیم و می‌دونیم که شما حتما قراره کلی لذت ببرید. امروز با یکی از طعم‌های بستنی مورد علاقه‌مون توی شیرینی‌تا شروع می‌کنیم اسم این بستنی لذیذ براونی هست. اگر از اون دسته افرادی هستید که کالری مصرفی روزانه‌تون رو حساب می‌کنید، می‌تونیم بگیم که ویدیو رو اشتباهی بازکردید.
در آموزش‌های ویدیویی ما، ویدیوهای با کالری کمتر و سالم تر هم وجود دارد تا با خیال راحت و بدون عذاب وجدان از تابستان لذت ببرید، اما این آموزش از اون دست نیست و قراره در مصرف شکلات مقداری زیاده روی کنیم.

تهیه بستنی براونی

بروانی (brownie) یک نوع کیک شکلاتی است که بافتی متراکم و کمی حالت خیس دارد. این کیک نسبت به کیک های دیگر کمی سنگین تر می باشد و به همین دلیل بروانی را با ضخامت کمتر و در ابعاد کوچیک تر درست می کنند. براونی از دسرهای شکلاتی پرطرفدار آمریکایی است.

با دو تا از موادی که پایه‌ی اصلی بستنی هستن‌ شروع می‌کنیم. خامه‌ی همزده و مقداری شیر غلیظ شیرین شده درون ظرفمون میریزیم. بعدش تمام شکلاتی که داریم رو به این بستنی اضافه می‌کنیم. ما از کیک براونی آماده استفاده می‌کنیم که در فروشگاه‌های معتبر می توانید تهیه کنید. برای ترکیب کردن مواد ما به شما پیشنهاد ی دهیم تا از همزن برقی استفاده کنید، اما اگر در دسترستان نبود از همزن دستی هم می توانید استفاده کنید ولی خب زمان و زحمت زیاد تری دارد. مواد را به خوبی باهم ترکیب می کنیم تا بافت نرم و سفتی را به خود بگیرد. بعد از آن بروانی هایی که از قبل تهیه کردیم را به شکل مکعب های کوچک تقسیم کرده و به مواد اضافه می کنیم.

برای این که شکل رگه رگه‌ای و خوبی پیدا کنه، تنها کاری که می‌کنیم، چندبار بیشتر هم نمیزنیم و بعد مواد را درون ظرف مخصوص فریزر ریخته و حداقل 3 تا 4 ساعت درون فریزر گذاشته تا خوب سفت شود. بستنی شما آماده‌ست‌ تا نوش جانش کنید. اصلاً می‌تونید تصور کنید که یه نفر عاشق شکلات باشه، اما شیفته‌ی این بستنی لذید براونی نشه؟ 

لطفا به این آموزش امتیاز دهید:
(0) 0

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

نظر خود را بنویسید

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ثبت کنید