خبر فوری :

پیش ثبت نام نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات تهران همچنان ادامه دارد!

بیستمین دوره نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات تهران که قرار است در تاریخ 22 تا 25 شهریور برگزار شود، مراحل پیش ثبت نام خود را از ابتدای اردیبهشت آغاز کرده است و همچنان به پیش ثبت نام ادامه می دهد.
این نمایشگاه تخصصی حوزه شیرینی و شکلات در خاورمیانه، در محل دائمی نمایشگاه های بین الملی تهران برگزار می شود و محل مناسبی برای عرضه محصولات شیرینی و شکلات، مواد اولیه و صنایع و ماشین آلات این حوزه می باشد.
علاقه مندان به حضور در این نمایشگاه می توانند از طریق سایت iranicf.ir برای پیش ثبت نام اقدام نمایند. همچنین پس از ثبت مراحل پیش ثبت نام می توانند از طریق همین سایت ثبت نام و جانمایی غرفه خود در نمایشگاه اقدام نمایند.

اطلاعیه صادر شده در رابطه با آغاز پیش ثبت نام نمایشگاه شیرینی و شکلات

اطلاعیه شماره 1
مشارکت کنندگان محترم بیستمین نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران
با سلام و احترام
ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو ، شرکت نمایشگاهی ماندگار تجارت شیرین از شرکت های زیر مجموعه انجمن صنفی صنایع بیسکویت ، شیرینی و شکلات ایران (برگزار کننده 19 دوره نمایشگاه شیرینی و شکلات) به عنوان مجری بیستمین دوره نمایشگاه فوق الذکر ، که در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران از تاریخ 22  لغایت 25 شهریور ماه سال 1400 برگزار خواهد شد را در دستور کار قرار داده و از تاریخ 01/02/1400 مقدمات ثبت نام از مشارکین محترم این نمایشگاه را شروع می نماید.
 بدین منظور از متقاضیان محترم تقاضا میگردد، درخواست مشارکت خود را در قسمت پیش‌ثبت‌نام در سایت iranicf.ir تکمیل و نام کاربری و کلمه عبور خود را دریافت فرمایند.
 مستدعی است در تکمیل فرم‌های پیش ثبت‌نام دقت لازم را مبذول فرموده تا درخواست شما مورد تایید قرار گرفته و کلمه عبور و نام کاربری فعال گردد.
پیشاپیش از حسن همکاری مشارکین محترم سپاسگزاری میگردد.
با تشکر و احترام
ستاد برگزاری نمایشگاه بین المللی
شیرینی و شکلات ایران
 

لطفا به این مقاله امتیاز دهید:
(0) 5/-
هرشی کیت کت های نازک تری در آمریکا معرفی کرد مطلب قبلی

هرشی کیت کت های نازک تری در آمریکا معرفی کرد

هدف گذاری رشد تجارت شیرینی و شکلات مطلب بعدی

هدف گذاری رشد تجارت شیرینی و شکلات

نظر کاربران

نظر خود را بنویسید

برای خبرنامه ثبت نام کنید

به خبرنامه ما بپیوندید و اخبار جدید ما را دنبال کنید.