هرشی در لیست The Civic 50

کمپانی آبنبات سازی هرشی، به عنوان رهبر در تامین یکی از اقلام مصرفی مشتریان و توجه به خدمات اجتماعی شناخته می شود. به همین جهت از سوی The Civic 50 به عنوان بزرگترین کمپانی در اجرای خدمات داوطلبانه، اعلام شد.
هرشی علاوه بر اینكه به عنوان یكی از 50 شركت جامعه نگر در ایالات متحده شناخته می شود، به عنوان مدیر بخش اصلی مصرف كنندگان، انتخاب شد.

The Civic 50، استاندارد ملی را برای شرکت های شهروند مدار ارائه می دهد و نشان می دهد که چگونه شرکت ها می توانند از زمان، مهارت و منابع خود برای ایجاد تأثیرات اجتماعی در جوامع و شرکت خود استفاده کنند.

شرکت هایی که این افتخار را کسب می کنند، حداقل درآمد سالانه 1 میلیارد دلاری دارند و بر اساس چهار فاکتور در تابعیت شرکتی و برنامه های تأثیرگذار اجتماعی، انتخاب می شوند. این 4 فاکتور شامل سرمایه گذاری منابع، ادغام در عملکردهای تجاری، نهادینه سازی از طریق سیاست ها و سیستم ها و اندازه گیری تأثیرات هستند.

در سال 2020، هرشی برای حمایت از تلاش های مختلف امدادی COVID-19 و اهداف عدالت نژادی، وقت، منابع و پول اختصاص داد. این شرکت، بیش از 1 میلیون دلار، برای تولید و اهدای بیش از 1.5 میلیون ماسک برای کارمندان، سازمان های غیرانتفاعی جامعه، سازمان های بهداشتی و مدارس، سرمایه گذاری کرد. کمک های بلاعوض به بانک های محلی غذا و سازمان های غیرانتفاعی که از نیازهای اساسی حمایت می کنند، نیز ارائه داد و برای بیش از 200 بیمارستان، برنامه بسته اهدایی مراقبت را راه اندازی کرد.

علاوه بر این، هرشی، بیش از 2 میلیون دلار برای پیشبرد مبارزه با نژادپرستی در ایالات متحده، از طریق کمک هزینه بورس تحصیلی با صندوق کالج تورگود مارشال و حمایت از سازمان هایی مانند طرح عدالت برابر، تعهد کرد. جایزه The Civic 50 هرشی، به پاس این خدمات به این شرکت اهدا شد.

جالب است بدانید هرشی، از زمان ایجاد جوایز Civic 50 در سال 2012، هر ساله جایزه دریافت می کند.

منبع: candyindustry.com

لطفا به این مقاله امتیاز دهید:
(0) 0

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

نظر خود را بنویسید

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ثبت کنید