خبر فوری :

محصول جدید جلی بلی

برند جلی بلی آخرین نسخه محصول آبنبات های بین بازلد را با دو طعم جدید ارائه می دهد.

ششمین مجموعه آبنبات های بین بازلد از آخرین طعم های اضافه شده به محصولات بین بازلد شامل آبنبات هایی در چهار نوع تهیه شده است که دو نوع آن بسیار خوش طعم و خوش آیند است و دو نوع آن مزه وحشتناک و بدی دارد. 

مجموعه آبنبات های بین بازلد، یک جعبه آبنبات سرگرم کننده است که از آبنبات هایی تشکیل شده است که شامل چند رنگ مختلف اند؛ اما چیز جالبی که درباره هر آبنبات رنگی وجود دارد این است که از هر آبنبات دو طعم مختلف در بسته وجود دارد، یکی کاملا خوشمزه و دیگری بسیار بد مزه. برای مثال در بسته، شما آبنبات های قرمز، آبی، زرد و ... را مشاهده خواهید کرد. حال اگر یک آبنبات قرمز رنگ انتخاب کنید، ممکن است طعم توت فرنگی داشته باشد و یا ممکن است بسیار بد مزه باشد. 

تقریبا هیچ راهی برای جدا کردن آبنبات های خوشمزه از بد مزه وجود ندارد؛ زیرا رنگ و شکل آن ها بسیار مشابه اند. تنها باید آن را بچید تا طعم آن ها را تشخیص دهید! 

در نسخه های قبلی بین بازلد جلی بلی، 16 نوع آبنبات وجود داشت که شامل 8 رنگ آبنبات بود که 8 دسته از آبنبات ها خوش طعم و 8 دسته بد مزه بودند. با اضافه شدن 4 طعم جدید به این سری آبنبات ها، طیف طعم های این محصول به 20 طعم تغییر یافته است.

طعم های به کار رفته در این محصول به شرح زیر هستند (توجه داشته باشید که محصولات هم رنگ و شکل، در یک ردیف آورده شده و نام های عجیب مربوط به آبنبات های بدمزه است.): 

جگر و پیاز/ کاپوچینو - جدید
بانداژ قدیمی / انار - جدید
تخم مرغ گندیده / ذرت بوداده
خمیر دندان / بلوبری
بارف / هلو
آبنبات بد بو/ مارشملو برشته
بوگر / گلابی آبدار
آب آشامیدنی کثیف / کیک تولد
جوراب های بد بو / Tutti-Fruitti
اسموتی ماهی مرده / موز توت فرنگی

این جعبه های آبنبات می تواند برای مصرف در مهمانی ها و دورهمی ها سرگرم کننده باشد و می توانید به کمک آن یک بازی سرگرم کننده طراحی کنید که هر کسی مزه آبنبات را حدس بزند یا آبنبات خوش مزه را انتخاب کند.

آبنبات های BeanBoozled به صورت آنلاین و در قفسه های فروشگاه تا پایان تابستان در دسترس خواهند بود. بسته ها در انواع 1.9 اونس (54 گرم)، 3.5 اونس(99 گرم)، 3.36 اونس (95 گرم) وزن خواهند داشت.

منبع: candyindustry.com

لطفا به این مقاله امتیاز دهید:
(1) 5.0/5
شیرینی

شیرینی تا

مجله اینترنتی شیرینی تا

هرشی کیت کت های نازک تری در آمریکا معرفی کرد مطلب قبلی

هرشی کیت کت های نازک تری در آمریکا معرفی کرد

شکلات سفید کارامل آئورا بری کالبوت مطلب بعدی

شکلات سفید کارامل آئورا بری کالبوت

نظر کاربران

  • از کجا میتونیم بخریمش

نظر خود را بنویسید

برای خبرنامه ثبت نام کنید

به خبرنامه ما بپیوندید و اخبار جدید ما را دنبال کنید.