رونق دوباره گروه صنعتی جمانه

در ماه های گذشته با کمبود و سهمیه بندی روغن ، آرد و شکر بسیاری از تولید کنندگان صنعت شیرینی ، شکلات ، کیک و بیسکوئیت دچار چالش های بسیاری شدند و تعدادی تا تامین مواد اولیه و ثبات بازار به ناچار مجبور به تعطیلی تولید شدند ، حال پس از ثبات نسبی بازار و بروز رسانی قیمت ها اخبار خوشایندی از این صنعت به گوش می رسد .

جمانه برند محبوب و قدیمی استان البرز ، پس از عبور از مشکلات کمبود مواد اولیه ، با قدرت و توان بیشتر در مسیر توسعه گام برداشت و بر اساس شنیده های خرده فروشان در سطح بازار ، جمانه دوباره اوج گرفت و این خبر مایه مسرت و خرسندی گروه خبری  شیرینی تا شد.

صنایع غذایی انصاری نخستین تولید کننده بیسکویت جو با شهد توت، از اوایل دهه پنجاه خورشیدی تاکنون، محصولات متنوع و منحصر بفرد خود را با نام تجاری «جُـمانه» و با شعار: جُـمانه، برای سلامتی شما، تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نموده است. کیفیت عالی و طعم بی نظیر محصولات جُـمانه، که از ترکیب آرد جو مرغوب، شهد توت تازه و مواد اولیه درجه یک تهیه می گردند، زمینه توسعه پایدار و جهانی شدن صنایع غذایی انصاری (جُـمانه)  در سراسر شهرهای ایران و همچنین کشورهای همسایه و قاره های اروپا و آمریکا، فراهم نموده است.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید:
(29) 4.1/5
موارد بیماری سالمونلا شکلات کیندر؛ فراخوانی گسترده از بازار آمریکا مطلب قبلی

موارد بیماری سالمونلا شکلات کیندر؛ فراخوانی گسترده از بازار آمریکا

تولید اولین شکلات بدون کاکائو مطلب بعدی

تولید اولین شکلات بدون کاکائو

نظر کاربران

نظر خود را بنویسید

برای خبرنامه ثبت نام کنید

به خبرنامه ما بپیوندید و اخبار جدید ما را دنبال کنید.