نمایشگاه بین المللی قنادی ساکسنبک درسدن


Sachsenback یک نمایشگاه تجاری برای نانوایان و قنادان است که هر سه سال یکبار در درسدن آلمان برپا می شود. این نمایشگاه مهمترین نمایشگاه تجاری برای صنعت شیرینی در شرق آلمان است. تمرکز اصلی نمایشگاه، تجهیزات کار و عملیات، مواد اولیه، کالاها، امکانات تجاری و تجهیزات عملیاتی، ارتقاء فروش و خدمات در صنعت نانوایی و شیرینی است. این نمایشگاه با یک تالار گفتمان تکمیل می شود، جایی که تهیه انواع شیرینی های خوشمزه و همچنین روند تزیین انواع شیرینی ها نمایش داده می شود. علاوه بر این، بازار تنقلات و غذاهای اصلی در نمایشگاه ساکسنبک نیز اهمیت فزاینده ای پیدا می کند.
ین نمایشگاه بستری برای صنعت شیرینی پزی است تا ایده ها و دانش خود را با زمینه ارائه روندها و پیشرفت های فنی جدید به اشتراک بگذارد. شرکت های مستقل از صنعتگران سنتی نانوایی، شیرینی و نقنادی در اینجا حضور پیدا خواهند کرد. علاوه بر این در چارچوب یک برنامه عملی برای این نمایشگاه، مسابقه ایده شیرینی پزی و چندین مسابقه در صنعت نانوایی و قنادی برگزار خواهد شد که بسیار مورد توجه شرکت کنندگان است.

به طور کلی، برگزارکنندگان در 3 روز نمایشگاه، از 13 آوریل تا 15 آوریل 2013، 215 غرفه برپا کرده و 7500 بازدید کننده از نمایشگاه ساکسنبک در درسدن استقبال کردند.

Sachsenback در 3 روز از شنبه 02 آوریل تا دوشنبه 04 آوریل 2022 در درسدن برگزار می شود.

تاریخ:
02.04.2022 - 04.04.2022
شنبه تا دوشنبه، 3 روز

زمان محلی:
09:18 ساعت (UTC +02: 00)

حضار:
فقط بازدیدکنندگان حرفه ای

چرخه:
سه ساله

برگزار کننده نمایشگاه:
لندسمس اشتوتگارت GmbH

آدرس محل برگزاری نمایشگاه:
اشتوتگارت آلمان

:تلفن
+49 (0) 711 185600

آدرس سایت:
www.sachsenback.de

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

نظر خود را بنویسید

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ثبت کنید