ChocXO از عرضه دو محصول جدید خبر داد

برند ChocXO در نمایشگاه سوییت و اسنک، از عرضه دو محصول جدید خود خبر داد.

چوک اکس او اعلام کرد که قرار است دو کاپ شکلاتی جدید، با طعم های کره بادام و نارگیل و شکلات تلخ کره بادام زمینی را به بازار عرضه کند. هر دو محصول توسط شکلات سازهای حرفه ای و از مواد ارگانیک با قند کم و ترکیبات ساده تهیه شده اند. این محصولات همچنین با بسته بندی جدیدی که مجددا کار طراحی آن انجام شده، عرضه خواهند شد.

ریچارد فولی، مدیرعامل ChocXO، گفت: "این محصولات با مواد مرغوب تهیه شده اند و ما از ارائه یک فنجان شکلات تلخ خوشمزه و سالم که حس خوبی را به مشتریان منتقل می کند، هیجان زده ایم. از یک جشن گرفته تا به عنوان میان وعده ای برای بعد از ظهر، این فنجان های شکلاتی، شیرینی های بی عیب و نقصی هستند که می توانید از آن لذت ببرید؛ حتی در حالی که باید از یک رژیم غذایی پیروی کنید یا به فکر حفظ سلامتی را سرلوحه خود باشید."

فنجان های کره بادام نارگیلی، با 70٪ کاکائو ارگانیک ساخته می شوند و با مخلوط کره بادام و نارگیل خرد شده که روی آن پاشیده می شود، طعم دوست داشتنی دارند. فنجان های کره بادام زمینی شکلات تیره، از 70٪ شکلات و کره بادام زمینی ارگانیک تهیه می شود. هر دو فنجان کره بادام و بادام زمینی فقط 3 گرم کربوهیدرات خالص و 3 گرم شکر در هر وعده دارند.

قیمت پیشنهادی خرده فروشی ها برای این کاپ های شکلاتی، حدود 4.99 تا 6.99 دلار است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت www.chocxo.com مراجعه کنید.

 

لطفا به این مقاله امتیاز دهید:
(0) 0

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

نظر خود را بنویسید

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ثبت کنید