خبر فوری :

ستاک دو محصول جدید خود را با استانداردهای علمی تکنولوژیکی به دنیا معرفی می کند

این شــرکت دو محصول پر طرفدار خود را با ۵۰ مدل و طعم مختلف با کیفیت بالا و استانداردهای جهانی به بازار عرضه می کند و علاوه بر بازار داخلی ، به بازارهای عراق و افغانستان و پاکستان صادرات دارد. از سوی دیگر، با توجه به تقاضای جامعه در خرید سبوس در جهت تامین ویتامین ها ، بهبود گوارش و تامین فیبر مورد نیاز بدن، درسال های اخیر موضوع تولید سبوس نیز دردســتور کار این شرکت قرار گرفته اســت .

همچنین تولید با آرد جو و بیسکویت سبوس دار نیز با توجه به تقاضای بازار مورد توجه قرار گرفته است.  مدیر فروش شرکت ستاک تصریح کرد: با تغییر سیاست گذاری های شــرکت و D&R مبتنی بر تکنولوژی های روز جهانی و استفاده از مشاورین خارجی محصولات جدیدی تحت عنوان بیسکویت سبوس دار و چند غله تولید کردیــم و با کمک تبلیغات و افزایش محصولات موفق شــدیم میزان تولید خود را به 60 تن رسانده و در حال حاضر روزانه بالغ بر ۷۰ الی ۱۰۰ تن محصول تولید می کنیم . مظلومی افزود : با برنامه ریزی های صورت گرفته در راســتای طرح های توسعه شرکت میزان تولیدات ما در شش ماه آینده بالغ بر ۱۲۰تن خواهد بود.

مدیر فروش شرکت ســتاک خاطر نشان کرد : این شرکت دو دسته محصول تولید می کند که شامل : بیسکویت با پایه آرد جو و بیسکویت سبوس دار چند غله است. وی تاکید کرد : محصولات شرکت ستارک مشــابه داخلی ندارد و ما اولین تولید کننده بیسکویت جو و بیسکویت سبوس دار چند غله هستیم . مظلومی خاطرنشان کرد: این دو محصول در تنوع بالغ بر ۵۰ مدل و طعم مختلف با کیفیت بالا و استانداردهای جهانی تولید می شود. وی با تاکید بر سلامت محور بودن محصولات شرکت ستاک افزود : در طعم های محصولات ستاک از اسانس استفاده نمی شود و تمامی طعم دهنده های مورد استفاده طبیعی هستند .

 مظلومی ادامــه داد : برای نمونه درصد قابل توجهــی از مواد اولیه در بیسکویت سبوس دار چند غله با طعم نارگیل به جای آرد از پودر نارگیل استفاده می شود و همچنین در محصولات کاکائویی به جای استفاده از اسانس مستقیم پودر کاکائو جایگزین شده است .
وی با اشاره به دســتاوردهای صادرات شــرکت بیسکویت ستاک خاطرنشــان کرد : روزانه بین ۳۰ الی ۴۰ تن از محصولات ســتاک به کشورهای عراق افغانستان و پاکستان صادر می شود .

مدیر فروش شرکت ستاک تصریح کرد: علیرغم مشکالت قیمتی و موانع پیش رو از سوی دولت ؛ این شــرکت موفق شده سهم قابل توجهی را در بازارهای کشــورهای منطقه به دست اورد که دستاورد بزرگی است . 

منبع خبر

لطفا به این مقاله امتیاز دهید:
(4) 4.8/5
هرشی کیت کت های نازک تری در آمریکا معرفی کرد مطلب قبلی

هرشی کیت کت های نازک تری در آمریکا معرفی کرد

شکلات مملو از کافئین نیست! مطلب بعدی

شکلات مملو از کافئین نیست!

نظر کاربران

نظر خود را بنویسید

برای خبرنامه ثبت نام کنید

به خبرنامه ما بپیوندید و اخبار جدید ما را دنبال کنید.