تولید بیش از 400 مدل شیرینی و شکلات تا پایان سال 1401 در شرکت زرکام

مجموعه «زرکام» در فاز نخست در مساحت 300 هزار مترمربع شروع به کار کرده و مقرر شده تا پایان سال‌جاری 400 نوع محصول تولید و روانه بازار شود.

مدیر شرکت «زرکام» ضمن بیان این مطلب تصریح کرد: مجموعه «زرکام» پس از سال‌ها تحقیق و با سرلوحه قرار دادن زیرساخت‌، تکنولوژی و دانش به‌عنوان سه ضلع مؤثر در راه ایجاد و توسعه مجموعه فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی گفت: در زمینه «زیرساخت» به فضای مناسب درخصوص محصولات کانفکشنری و خصوصاً شکلات توجه ویژه‌ای شد که می‌توان به کنترل فضای میکروبی با استفاده از فلیترهای پیشرفته و کنترل دمایی فضای سالن‌های تولید اشاره کرد. در زمینه «تکنولوژی» مقوله‌هایی نظیر چگونگی فرآوری و بسته‌بندی مورد توجه قرار گرفت، چرا که محصولات تولیدی ایران در طول چند دهه گذشته عموماً به یک شکل خاصی تولید و عرضه می‌شده و تنها از نظر طعم متفاوت بوده است.

فرجی خاطرنشان ساخت: برای تحقق این امر و تفاوت در پروسه تولید محصولات «زرکام» تجهیزات بسته‌بندی مدرنی وارد کشور شد و با استفاده از مواد اولیه مرغوب و استقرار خطوط تولید پیوسته از ابتدا تا انتهای پروسه تولید در راستای تحقق این آرمان برنامه‌ریزی شده است.

گفتنی است «تیکرز» (ترکیبی از طعم ناب شکلات واقعی، تکه‌های فندق و ویفر کریسپی، «تریپرز» (ترکیب سه طعم در یک محصول، تجربه همزمان فندق، شیر و شکلات)، چوکوتریپس (طعم واقعی شکلات)، وینکرز (طعم واقعی ویفر)، هانیپرز (کیک سبک)، بریتونا (کیک شکلاتی) و پیکولند (کیک‌های کوچک) از مهم‌ترین محصولاتی است که در شروع فعالیت «زرکام» وارد بازار شدند و به‌زودی محصولات جدیدی به سبد محصولات افزوده خواهد شد.

 

زرکام، بزرگترین کارخانه «کانفکشنری» خاورمیانه می باشد .

او افزود : این کارخانه به عنوان یکی از بزرگترین طرحهای بخش خصوصی کشور برای 5 هزار نفر شغل ایجاد کرده است.
بنیان گذار گروه صنعتی و پژوهشی "زر" خاطرنشان ساخت : همه محصولات این کارخانه امکان صادرات و حضور در بازارهای جهانی را دارد و با بزرگترین شرکتهای چندملیتی ، رقابت خواهدکرد و به انحصار آنها پایان خواهد داد.
زنجیره تامین کامل گروه صنعتی " زر " از مزرعه تا سفره را پوشش می دهد و وجود شرکت های آرد زر، زرماکارون ، سیلوهای پیشرفته ذخیره سازی غلات ، پالایشگاه دانش بنیان غلات زر با محصولات "High Tech" از خانواده شیرین کننده های طبیعی در یک مجموعه در دنیا کم نظیر است 

سایت شرکت زرنام

لطفا به این مقاله امتیاز دهید:
(7) 5

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

نظر خود را بنویسید

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ثبت کنید