برگزاری کنفرانس جهانی شیرینی پزی به صورت آنلاین در سال 2021

اولین کنفرانس جهانی شیرینی پزی به مناسبت دستاوردهای کلیدی صنعت شیرینی پزی قرار است مراسم افتتاحیه خود، که در روز سه شنبه ، 1 ژوئن برگزار می شود ، به صورت آنلاین برگزار کند.
با ادامه فعالیت های تجاری تحت تأثیر همه گیر جهانی ویروس کرونا، ما بیشتر شرایطی را که بر برنامه های اصلی  برای برگزاری یک رویداد فیزیکی در اکتبر امسال تأثیر گذاشته است، ارزیابی کرده ایم.
بنابراین، با در نظر داشتن امنیت همه شرکت کنندگان، بازدیدکنندگان و غرفه داران بالقوه، کنفرانس حضوری ما در سال 2022 تحت شرایط آن زمان برگزار خواهد شد. اما ما در تابستان امسال مراسم را به صورت آنلاین برگزار خواهیم کرد.
مراسم آنلاین امسال شامل یک برنامه سخنرانی کامل و فضای نمایشگاهی مجازی مطابق با برنامه های قبلی ما ، شامل سخنرانان اصلی از سراسر صنعت شیرینی پزی و همچنین ارائه فرصت های قابل توجه این صنعت است.

همانطور که این بخش در میان دوره ای چالش برانگیز به پیش می رود ، طیف پویایی از موضوعات ارائه شده با محوریت رونداصلی وجود خواهد داشت.  شامل همه چیز از پرداختن به موضوعات اصلی در زنجیره ارزش کاکائو ، ارزیابی روند گسترده تر شیرینی پزی ، تا بررسی جدیدترین تجهیزات و سیستم های شرکت ها است.
این به دنبال موفقیت کنفرانس آنلاین مجله CanTech International  است که به مخاطبان زیاد در سر تا سر جهان رسید و مزیت در دسترس بودن مطالب را به مدت یک ماه ارائه داد.
نیل مک ریچی ، مدیر کنفرانس، معتقد است که حرکت آنلاین نمایشگاه بخش 2021 فرصت های قابل توجهی را برای مشاغل و افراد شاغل در این بخش فراهم می کند.

وی گفت: "با توجه به ادامه وضعیت امسال با covid-19 ، تیم تولید شیرینی پزی به این نتیجه رسیده اند که اجرای نمایش فیزیکی در سال جاری ممکن نیست. ما می خواهیم کنفرانس جهانی شیرینی پزی را موفق ترین رویداد ممکن قرار دهیم ، بنابراین تصمیم به برگزاری یک رویداد مجازی در ژوئن 2021 گرفته ایم.
"در ارتباط با vFair ها ، ما یک برنامه کامل کنفرانس از سخنرانان برتر صنعت را در کنار یک فضای نمایشگاهی مجازی اجرا خواهیم کرد. نمایندگان وارد یک لابی مجازی می شوند و می توانند انتخاب کنند که از کدام نمایشگاه ها و نمایشگاه ها بازدید میکنند. وب سایت کنفرانس در زمان نمایشگاه در دسترس است و ثبت نام کنندگان می توانند به مدت یک ماه پس از رویداد، به همه ارائه ها ، فیلم ها و سایر مطالب دسترسی داشته باشند.
"ما از یک رویداد در ماه نوامبر بازخورد بسیار مثبتی برای این کنفرانس داشتیم و احساس می کنیم این جایگزینی مناسب برای یک رویداد حضوری در سال جاری است. کار با یکی از بهترین مدیران در تولید رویدادهای مجازی، بهترین تجربه ممکن را برای نمایندگان و حامیان مالی فراهم می کند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید:
(0) 0

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

نظر خود را بنویسید

برای دریافت خبرنامه ایمیل خود را ثبت کنید