خبر فوری :

شیرینی تا

1 / 1


گروه صنايع غذايی شيرين عسل

 تنها گروه صنعتی متشكل در زمينه توليد انواع شيرينی و شكلات و محصولات كاكائو مي باشد كه محصولات متنوع و مرغوبی را برای قشر وسيعی از مصرف كنندگان و طيف گسترده ای از مشتريان توليد و توزيع می نمايد.





گروه غذایی شیرین عسل با سرمايه گذاری وسيع خود در صنايع توليد كننده مواد اوليه و بسته بندی و همچنين در شبكه های توزيع و فروش در داخل و خارج كشور، از معيارهای منحصر بفرد يك مجموعه متشكل صنعتی پيشتاز كه شعار " از دانه تا قفسه " را پيشه خود ساخته است بهره مند می باشد.



• مزيتهای اقتصادی و خدمات متمايز درگروه غذایی شیرین عسل موجب گرديده اند كه رشد گروه بمراتب افزون و سريع تر از رشد بازار باشد.



• گروه غذایی شیرین عسل، ضمن ارج نهادن به موضوع كيفيت و مرغوبيت توليدات، به خلاقيت و نوآوری در فعاليت ها و توليد محصولات، توجه خاص مبذول داشته به صورتی كه بالغ بر نيمی از فروش كالا در گروه غذایی شیرین عسل از محل توليداتی تحقق يافته كه در دو سال اخير، طراحی، توليد  و به بازار مصرف عرضه گرديده اند.



• گروه غذایی شیرین عسل با سازماندهی شبكه تأمين و تدارک مستقيم دانه كاكائو در ساحل عاج و غرب آفريقا، در زمينه استمرار در روند ورود مواد اوليه و اجتناب از هرگونه نارسايي و خلل در اين پروسه، حاشيه حفاظتی لازم را ايجاد نموده است.

گروه غذایی شیرین عسل، به لحاظ كيفيت و مرغوبيت محصولات خود و با توجه به خدمات گسترده و دامنه دار به مشتريان و با عنايت به سياست مستمر رشد و توسعه، در بسياری از كشورهاي جهان از اعتبار و شهرت خاصی برخوردار است.



دريچه دنيای شيرين و پرحلاوت گروه غذایی شیرین عسل با توليد يک بسته كوچك بيسكویت شكلاتی، به روی مصرف كنندگان گشوده شد.



و اكنون با توجه به وفاداری، اطمينان و اعتمادی كه مصرف كنندگان در ايران و سراسر جهان از خود نشان دادند، گروه غذایی شیرین عسل مسئوليت به مراتب سنگين تری در خود احساس نموده و موجب گرديده است كه اين مجموعه خدمتگزار با جديت و پشتكار بيشتری در جهت ايجاد تندرستي و تأمين نيازهای مصرف كنندگان جديت نمايد و تمامي اين تلاش ها در جهت رضايت مشتريانی است كه ارزشمندترين دارائی و ثروت گروه صنايع غذايی شيرين عسل می باشند.

شیرینی تا

شیرینی تا

مجله اینترنتی شیرینی تا

نظر کاربران

نظر خود را بنویسید

برای خبرنامه ثبت نام کنید

به خبرنامه ما بپیوندید و اخبار جدید ما را دنبال کنید.