خبر فوری :

آموزشگاه بیک آکادمی

آموزش بیک آکادمی

بیک آکادمی، قریب به 25 سال است که در زمینه پخت انواع نان، کیک و شیرینی به طور مستمر فعالیت می کند. این مرکز آموزشی، علاوه بر انجام صدها پروژه مشاوره و راه اندازی کسب و کار در حوزه ی شیرینی پزی، با بهره گیری از اساتید مجرب و با سابقه، اقدام به آموزش هنرجویان با استعداد و علاقه مند به شیرینی پزی نموده است.
در همه شاخه های صنایع غذایی، استفاده از ماشین آلات مدرن و حرفه ای، نقش تعین کننده ای در رشد و موفقیت کسب و کار دارد. بسیاری از کسانی که در صنایع غذایی تصمیم به سرمایه گذاری و شروع کار می کنند، در ابتدا به سراغ تهیه ماشین آلات مربوط به کار خود می روند. یکی از علت های پیشرو بودن بیک آکادمی در صنعت شیرینی پزی، استفاده از ماشین آلات مدرن و مواد اولیه با کیفیت است.
البته بدیهی است که برای موفقیت در زمینه شیرینی پزی، نمی توان تنها به ماشین آلات اکتفا کرد. علاوه بر ماشین آلات، نیروی انسانی کاربلد و متخصص، اصلی ترین و مهمترین دلیل موفقیت یک مجموعه و یا یک کسب و کار است. ما در بیک اکادمی با آموزش تخصصی و حرفه ای انواع کیک، شیرینی خشک، شیرینی تر و .... به پرورش قنادان حرفه ای می پردازیم.
بیک آکادمی دارای دو فضای استاندارد و مجهز به تجهیزات روز دنیا می باشد. طبقه اول مربوط به آموزش تخصصی نان، شیرینی، شکلات، بستنی ایتالیایی و کافی شاپ است. طبقه دوم نیز مختص آموزش های تخصصی آشپزی می باشد.

آمووزشگاه بیک آکادمی

آمووزشگاه بیک آکادمی

آموزشگاه بیک آکادمی، فعال در حوزه آموزش شیرینی پزی و آشپزی است

نظر کاربران

نظر خود را بنویسید

برای خبرنامه ثبت نام کنید

به خبرنامه ما بپیوندید و اخبار جدید ما را دنبال کنید.